Pilnībā pieaugušais
Vai nav tā, ka pieaugušiem atšķirībā no nenobriedušam cilvēkiem, smaguma centrs vienmēr ir tur, kur viņi reāli atrodas, un ka viņu ilgas pēc vēlmju piepildījuma neliedz viņiem būt pilnībā pašiem, lai kur tas notiktu?
Pusaudzis nekad neatrodas pilnībā vienā vietā. Tā ir viena no jaunības būtiskajām īpašībām. Pretējā gadījumā viņš tiktu uzskatīts par dīvainu.
Pilnībā pieaugušais ir nedalīts, un tas ļauj viņam pieņemt esošo situāciju tieši.
Pieaugušajiem var būt ir savi sapņi, bet viņi tos izslēdz no redzesloka un tos kontrolē. Jo vairāk viņiem būs jāpārvar, lai pilnvērtīgi dzīvotu tagadnē, jo vairāk viņi cienīs un uzticēsies citiem cilvēkiem, īpaši jaunākiem, kuri vēl ir ceļā, ko pieaugušais jau ir nogājis.
Vēlmes, kurām mēs cieši pieķeramies, neļauj mums būt tādiem, kādiem mums vajadzētu būt un kādi mēs varētu būt. No otras puses, vēlmes, kas regulāri praktizētas pašreizējā pienākuma dēļ, padara mūs bagātākus.
Vēlmju trūkums ir nabadzība. Gandrīz visi man apkārt esošie cilvēki ir pieķērušies pie savām vēlmēm tā, ka viņus vairs neinteresē citi; viņi vairs neko nedzird un nespēj mīlēt savu tuvāko.
Es domāju, ka pat šajā vietā mums vajadzētu dzīvot tā, it kā mums nebūtu nedz vēlmju, nedz nākotnes, un vienkārši jābūt patiesi mums pašiem.
Ieskaties