Ieskaties

3 komentāri par “Kurai konfesijai piederēt?

  1. Interesanti, vienīgais sīkums, ja piesauc Svēto Rakstu autoritāti ir piemēram “jaunais tulkojums kurš” ir it kā drusku savādāks, bet ir platsdarms tā attīstīšanai un pilnīgai izmaiņai un kā tad būs ar jaunajiem ” kristiešiem” .
    1Kor1;18 vai 1Kor1;18-19? Labi tas jau sīkums un nenozīmīga kļūda, bet tomēr dara piesardzīgu…:)
    Vienīgi Viņam(Dievam) lai gods… Vai varbūt, vienīgi lai “viņam” gods…?(jaunais tulkojums)
    Cik saprotu Viņam nav sīkumu attiecībā uz saviem bērniem…

  2. Šodien esam gājuši tālāk, Lelb mācītājs I.Paičs un netikai viņs, saka; konkordijas grāmata ir novecojusi un mums jāiet plašumā, ir taču arī citas grāmatas…Skaidrs ir tas, ka principā neviens nesaprot un nevar saprast, kas ir luterisms, jo tas jau ir pietiekami labi izskausts..un cilvēkiem patīk citas grāmatas, kas neierobežo..

    P.s. paradokss, ka Lutera draudze, kurai nav nekāda sakara, maigi sakot ar Luteru un vēl vairāk..nošķirās no lelb, jo tā nav pietiekami konservatīva..šodien pseido kristīgā sabiedrība skatās teātri un neatšķir to no patiesības, kas ir pārbaudāms, tikai pēc Bībeles, bet viss tiek balstīts uz patīk-nepatīk..

  3. Ticības apiecības viņam vajadzēja nosaukt par kultūrvēsturiskiem pieminekļiem. Tomēr, pat, ja tās kādam liekas novecojušas vai traucējošas, tās ir jāsaglabā.

    Vieprātības grāmata, tāpat kā, piemēram, Nīkajas-Konstantinapoles ticības apliecība, lieciena par daudzveidīgu kristīgās mācības izpratni (t.i. novirzieniem) zināmā vēstures posmā, un par centieniem to unificēt.

    Ar cieņu,
    gviclo

Atbildēt