Ieskaties

10 komentāri par “Reliģiskā Spānija

  1. Spanijā ir lēta dzīvošana…Un jau daudz musejo….Jeb krievu “bratanu”…1994 gada Spānija piedzivoja nekustamo ipashumu burbulja plishanu….un pa letu naudu te visu vareja sapirkties…Latvijai shada “maklsligi radita” nekustamo ipashumu cenu burbulja plishana vel tikaij prieksha…

  2. Draugs Kundalini, laikam jau tāpec tagad ceļ cenas uz ikdienā nepiecišamām precēm, lai es nevarētu skarāt naudu īpašumam uz burbuļa plīšanas brīdi.

  3. Paldies Didzim par dalīšanos iespaidos. Uzreiz redzams, ka viņš nav vienkāršs tūristu taku staigātājs.

  4. Maza replika-varbūt raksts būs turpinājumos, bet šobrīd mazliet precīzāk būtu teikt reliģiskā Andalūzija, jo Kordova, Granāda , Seviļa ir pilsētas Andalūzijā. No Granādas vēl kāda Al(h)ambras bildīte varētu būt- tā gan ir “tūrisma klasika” šajā reģionā, bet tāpat īpaša vieta. Interesants Spānijas reģions, ar savdabīgu vēsturi- galvenokārt jau laikam saistībā ar mauriem. Kādreiz (20.gs. 60-80.gadi) visai nomaļš un nabadzīgs reģions-nu gandrīz vai kā Latgale Latvijā. Ir versija, ka VD minētā Taršiša esot Spānijas dienviddaļa- tātad Andalūzija.

  5. bildes foršas, laba acs.
    bet vispār, Spāniju visiem iesaku. salīdzinoši lēta iztikšana, patīkami cilvēki (ja neuzraujas uz populārākajiem tūrisma reģioniem). civilizācijas nesa****ām smadzenes – kā Dieva lūgšanā, tā zāles pīpēšanā.

  6. Aprīļa “Luterānī” ir arī pāris bildītes no Madrides apkaimes – no Eskoriala un Sanildefonso.
    Un “lētā dzīvošana” ir relatīva lieta. Sevišķi, ja esi ar ģimeni.

  7. “Apcerīga dievmāte pār sava Dēla asiņaino līķi..”. Cik zaimojošs skats!
    “Tam tika dota mute runāt lielas lietas un zaimus un vara to darīt 42 mēn. ilgi… lai zaimotu Viņa Vārdu un Viņa mājokli,
    tos, kas mājo debesīs” (Atkl.13:5-7).
    Sekas paliek no kādreiz dotās varas 42 mēnešus jeb 1260 dienas, simboliski gadus no 529.-1789.g. Tas ir laiks, sākot ar pieņemto baznīcas mācību kā valsts likumu un Justiniana slaveno likumu kodeksa pieņemšanu, kas atļāva vērsties pret citādi ticošiem ar lielu nežēlību, līdz Francijas revolūcijai, katolicisma citadelē. Tad pasludināja ticības brīvību un baznīcu šķīra no valsts. Tas strauji ietekmēja valstis bijušās Romas imperijā. Bet, acīmredzot, Spānija vēl var pārsteigt tūristus.

Atbildēt